Oferta

Nieruchomosci

Przegladaj dostepne nieruchomosci z naszych inwestycji. Znajdz idealne mieszkanie dla siebie lub jako inwestycje.

25

Dostepnych

6

Rezerwacja

22

Sprzedanych

Dostepne

Przedmieścia Łańcuta Dostepne

18M

Blok 1

3 pokoje
52.5 m²
Pietro 3

421 656 zł

7800 zł/m²

Balkon (3 m²) Parking (1)

Zobacz szczegoly

Przedmieścia Łańcuta Dostepne

8M

Blok 1

3 pokoje
36.7 m²
Pietro 2

309 594 zł

8100 zł/m²

Balkon (3 m²) Parking (1)

Zobacz szczegoly

Przedmieścia Łańcuta Dostepne

14M

Blok 1

2 pokoje
30.6 m²
Pietro 3

263 084 zł

8200 zł/m²

Balkon (3 m²) Parking (1)

Zobacz szczegoly

Przedmieścia Łańcuta Dostepne

13M

Blok 1

2 pokoje
30.1 m²
Pietro 3

259 148 zł

8200 zł/m²

Balkon (3 m²) Parking (1)

Zobacz szczegoly

Przedmieścia Łańcuta Dostepne

12M

Blok 1

2 pokoje
29.7 m²
Pietro 3

255 786 zł

8200 zł/m²

Balkon (3 m²) Parking (1)

Zobacz szczegoly

Przedmieścia Łańcuta Dostepne

11M

Blok 1

2 pokoje
30.4 m²
Pietro 3

261 444 zł

8200 zł/m²

Balkon (3 m²) Parking (1)

Zobacz szczegoly

Przedmieścia Łańcuta Dostepne

10M

Blok 1

2 pokoje
30.6 m²
Pietro 3

263 084 zł

8200 zł/m²

Balkon (3 m²) Parking (1)

Zobacz szczegoly

Przedmieścia Łańcuta Dostepne

1M

Blok 1

2 pokoje
30.6 m²
Pietro 2

263 084 zł

8200 zł/m²

Balkon (3 m²) Parking (1)

Zobacz szczegoly

Nova Boguchwała Dostepne

4

Blok 5

3 pokoje
49.3 m²

443 610 zł

9000 zł/m²

Balkon 0

Zobacz szczegoly

Nova Boguchwała Dostepne

1

Blok 6

3 pokoje
41.7 m²

417 300 zł

10 000 zł/m²

Balkon (8.5 m²)

Zobacz szczegoly

Nova Boguchwała Dostepne

18

Blok 6

4 pokoje
59.6 m²
Pietro 3

536 850 zł

9000 zł/m²

Balkon (8.5 m²)

Zobacz szczegoly

Nova Boguchwała Dostepne

17

Blok 6

3 pokoje
49.3 m²
Pietro 3

473 184 zł

9600 zł/m²

Balkon (8.5 m²)

Zobacz szczegoly

Nova Boguchwała Dostepne

16

Blok 6

3 pokoje
49.3 m²
Pietro 3

473 184 zł

9600 zł/m²

Balkon (8.5 m²)

Zobacz szczegoly

Nova Boguchwała Dostepne

15

Blok 6

4 pokoje
77.3 m²
Pietro 3

618 160 zł

8000 zł/m²

Balkon (6.6 m²)

Zobacz szczegoly

Nova Boguchwała Dostepne

14

Blok 6

4 pokoje
59.6 m²
Pietro 2

536 850 zł

9000 zł/m²

Balkon (6.6 m²)

Zobacz szczegoly

Nova Boguchwała Dostepne

13

Blok 6

3 pokoje
49.3 m²
Pietro 2

473 184 zł

9600 zł/m²

Balkon (8.5 m²)

Zobacz szczegoly

Nova Boguchwała Dostepne

12

Blok 6

3 pokoje
49.3 m²
Pietro 2

473 184 zł

9600 zł/m²

Balkon (8.95 m²)

Zobacz szczegoly

Nova Boguchwała Dostepne

11

Blok 6

2 pokoje
30.9 m²
Pietro 2

339 790 zł

11 000 zł/m²

Balkon (2.62 m²)

Zobacz szczegoly

Nova Boguchwała Dostepne

10

Blok 6

3 pokoje
41.7 m²
Pietro 2

417 300 zł

10 000 zł/m²

Balkon (8.5 m²)

Zobacz szczegoly

Nova Boguchwała Dostepne

9

Blok 6

4 pokoje
59.6 m²
Pietro 1

536 850 zł

9000 zł/m²

Balkon (8.5 m²)

Zobacz szczegoly

Nova Boguchwała Dostepne

8

Blok 6

3 pokoje
49.3 m²
Pietro 1

473 184 zł

9600 zł/m²

Balkon (8.95 m²)

Zobacz szczegoly

Nova Boguchwała Dostepne

7

Blok 6

3 pokoje
49.3 m²
Pietro 1

473 184 zł

9600 zł/m²

Balkon (8.5 m²)

Zobacz szczegoly

Nova Boguchwała Dostepne

5

Blok 6

3 pokoje
41.7 m²
Pietro 1

417 300 zł

10 000 zł/m²

Balkon (6.6 m²)

Zobacz szczegoly

Nova Boguchwała Dostepne

4

Blok 6

3 pokoje
49.3 m²

473 184 zł

9600 zł/m²

Zobacz szczegoly

Nova Boguchwała Dostepne

2

Blok 6

2 pokoje
30.9 m²

339 790 zł

11 000 zł/m²

Balkon (2.62 m²)

Zobacz szczegoly

Rezerwacja

Przedmieścia Łańcuta Rezerwacja

9M

Blok 1

3 pokoje
52.5 m²
Pietro 2

421 656 zł

7800 zł/m²

Balkon (3 m²) Parking (1)

Zobacz szczegoly

Przedmieścia Łańcuta Rezerwacja

3M

Blok 1

2 pokoje
29.7 m²
Pietro 2

255 786 zł

8200 zł/m²

Balkon (3 m²) Parking (1)

Zobacz szczegoly

Nova Boguchwała Rezerwacja

8

Blok 5

3 pokoje
49.3 m²
Pietro 1

443 610 zł

9000 zł/m²

Balkon (8.95 m²)

Zobacz szczegoly

Nova Boguchwała Rezerwacja

2

Blok 5

2 pokoje
30.9 m²

305 811 zł

9900 zł/m²

Balkon 0

Zobacz szczegoly

Przedmieścia Łańcuta Rezerwacja

5M

Blok 1

2 pokoje
30.6 m²
Pietro 2

263 084 zł

8200 zł/m²

Balkon (3 m²) Parking (1)

Zobacz szczegoly

Nova Boguchwała Rezerwacja

3

Blok 6

3 pokoje
49.3 m²

473 184 zł

9600 zł/m²

Balkon (8.95 m²)

Zobacz szczegoly

Sprzedane

Przedmieścia Łańcuta Sprzedane

15M

Blok 1

2 pokoje
25.0 m²
Pietro 3

224 585 zł

8500 zł/m²

Balkon (3 m²) Parking (1)

Zobacz szczegoly

Przedmieścia Łańcuta Sprzedane

6M

Blok 1

2 pokoje
25.0 m²
Pietro 2

224 585 zł

8500 zł/m²

Balkon (3 m²) Parking (1)

Zobacz szczegoly

Przedmieścia Łańcuta Sprzedane

2M

Blok 1

2 pokoje
30.4 m²
Pietro 2

261 444 zł

8200 zł/m²

Balkon (3 m²) Parking (1)

Zobacz szczegoly

Przedmieścia Łańcuta Sprzedane

16M

Blok 1

3 pokoje
39.8 m²
Pietro 3

334 704 zł

8100 zł/m²

Balkon (3 m²) Parking (1)

Zobacz szczegoly

Przedmieścia Łańcuta Sprzedane

4M

Blok 1

2 pokoje
30.1 m²
Pietro 2

259 148 zł

8200 zł/m²

Balkon (3 m²) Parking (1)

Zobacz szczegoly

Przedmieścia Łańcuta Sprzedane

7M

Blok 1

3 pokoje
39.8 m²
Pietro 2

334 704 zł

8100 zł/m²

Balkon (3 m²) Parking (1)

Zobacz szczegoly

Nova Boguchwała Sprzedane

5

Blok 5

3 pokoje
41.7 m²
Pietro 1

400 608 zł

9600 zł/m²

Balkon (6.6 m²)

Zobacz szczegoly

Przedmieścia Łańcuta Sprzedane

17M

Blok 1

3 pokoje
36.7 m²
Pietro 3

309 594 zł

8100 zł/m²

Balkon (3 m²) Parking (1)

Zobacz szczegoly

Nova Boguchwała Sprzedane

1

Blok 5

3 pokoje
41.7 m²

400 608 zł

9600 zł/m²

Balkon (8.5 m²)

Zobacz szczegoly

Nova Boguchwała Sprzedane

17

Blok 5

3 pokoje
49.3 m²
Pietro 3

443 610 zł

9000 zł/m²

Balkon (8.95 m²)

Zobacz szczegoly

Nova Boguchwała Sprzedane

3

Blok 5

3 pokoje
49.3 m²

443 610 zł

9000 zł/m²

Balkon (17.4 m²)

Zobacz szczegoly

Nova Boguchwała Sprzedane

6

Blok 5

2 pokoje
30.9 m²
Pietro 1

305 811 zł

9900 zł/m²

Balkon (2.62 m²)

Zobacz szczegoly

Nova Boguchwała Sprzedane

7

Blok 5

3 pokoje
49.3 m²
Pietro 1

443 610 zł

9000 zł/m²

Balkon (8.5 m²)

Zobacz szczegoly

Nova Boguchwała Sprzedane

9

Blok 5

4 pokoje
59.5 m²
Pietro 1

505 495 zł

8500 zł/m²

Balkon (8.5 m²)

Zobacz szczegoly

Nova Boguchwała Sprzedane

10

Blok 5

3 pokoje
41.7 m²
Pietro 2

400 608 zł

9600 zł/m²

Balkon (8.5 m²)

Zobacz szczegoly

Nova Boguchwała Sprzedane

11

Blok 5

2 pokoje
30.9 m²
Pietro 2

305 811 zł

9900 zł/m²

Balkon (2.62 m²)

Zobacz szczegoly

Nova Boguchwała Sprzedane

12

Blok 5

3 pokoje
49.3 m²
Pietro 2

443 610 zł

9000 zł/m²

Balkon (8.95 m²)

Zobacz szczegoly

Nova Boguchwała Sprzedane

13

Blok 5

3 pokoje
49.3 m²
Pietro 2

443 610 zł

9000 zł/m²

Balkon (8.5 m²)

Zobacz szczegoly

Nova Boguchwała Sprzedane

14

Blok 5

4 pokoje
59.5 m²
Pietro 2

505 495 zł

8500 zł/m²

Balkon (6.6 m²)

Zobacz szczegoly

Nova Boguchwała Sprzedane

15

Blok 5

3 pokoje
77.3 m²
Pietro 3

579 525 zł

7500 zł/m²

Balkon (6.6 m²)

Zobacz szczegoly

Nova Boguchwała Sprzedane

16

Blok 5

3 pokoje
49.3 m²
Pietro 3

443 610 zł

9000 zł/m²

Balkon (8.5 m²)

Zobacz szczegoly

Nova Boguchwała Sprzedane

18

Blok 5

4 pokoje
59.5 m²
Pietro 3

505 495 zł

8500 zł/m²

Balkon (8.5 m²)

Zobacz szczegoly